O

O nas

Cześć, miło Cię widzieć :) Nazywam się Marcin Lirski. Ze sportem jestem związany od szóstego roku życia. Zanim zaraziłem się kolarstwem,  uprawiałem głównie sporty wodne: windsurfing i żeglarstwo i pływanie oraz narciarstwo.  Posiadam doświadczenie startowe w wyścigach szosowych oraz MTB. Przez 2 lata startowałem jako przewodnik na tandemie uczestnicząc w licznych międzynarodowych wyścigach ze światową czołówką.
Od kilku lat rozwijam moje kompetencje trenerskie. Pomagam innym amatorom osiągać cele sportowe, poprawiać formę i utrzymywać zdrowy tryb życia. Motywuję i inspiruję. Dbam o to, żeby w treningu było jak najmniej rutyny, a coroczne cele pozwalały utrzymać satysfakcję z wykonywanej pracy w zgodzie z innymi, osobistymi i zawodowymi wyzwaniami. Wspiera mnie zespół fantastycznych ludzi, dzięki którym stworzyliśmy unikatowy i wartościowy projekt oparty na przyjacielskich zasadach współpracy i nowoczesnych metodach treningowych. Prywatnie jestem mężem i ojcem trójki dzieci.

W pracy z Tobą najważniejsze będą:

Kontakt
Łączymy profesjonalne podejście do naszych Klientów z przyjacielską atmosferą i dobrymi relacjami. Dzięki temu z jednej strony możemy szczerze rozmawiać, a z drugiej wiemy czego od siebie nawzajem oczekiwać i z czego się rozliczać.

Motywacja
Ciężko pogodzić codzienne obowiązki służbowe, opiekę nad rodziną i realizację osobistych ambicji. Znalezienie czasu i sił do treningu nie zawsze jest łatwe.
Na szczęście wiemy, czego będziesz potrzebować, żeby zachować motywację, przetrwać gorsze chwile i osiągnąć wymarzone cele.

Indywidualne podejście
Plan treningowy dostosowujemy do Ciebie i Twojego stylu życia. Możliwość wprowadzania zmian na bieżąco sprawia, że zawsze będziesz mógł zrealizować swój trening. Z tego samego powodu na tej stronie nie znajdziesz gotowych pakietów usług – naszą ofertę przygotujemy specjalnie dla Ciebie na podstawie wcześniejszego wywiadu.